LA HOTEL & RESORT

Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
La Hotel - Cyprus - Severný Cyprus - Kyrenia

La Hotel starstarstarstar

La Hotel
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky, Polpenzia, Plná penzia

Názov zájazdu:: LA HOTEL & RESORT
Kategória hotela: ***+
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 68 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (14 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m    
Popis
Hotel postavený v miestnom stredomorskom štýle, ktorý sa nachádza neďaleko pláže, ponúka svojim hosťom pokojnú a príjemnú dovolenku. Veľký bazén, priestranné terasy plné slnka a pekná súkromná piesočnatá pláž, dotvárajú letnú idylku. Pre aktívnejších hostí, ktorí radi skúmajú históriu a pamiatky sa v neďaleko nachádza historická dedinka Lapta, alebo letovisku Kyrenia s jeho typickým opevnením a menším prístavom. K dispozícii je tiež zmenáreň, trezor na recepcii, wifi pripojenie v lobby zadarmo. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a nákupných možností. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.     

   
Poloha
Hotel sa nachádza v oblasti Alsancak a je približne 11 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom. Nikózijské medzinárodné letisko Ercan je vzdialené asi 45 km.     
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, Wifi a minibarom (za poplatok), setom na prípravu teplých nápojov a kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.   
Pláž
Hotelová piesočnatá pláž sa nachádza asi 150 m od hotela (prechod cez miestnu komunikáciu). Ležadlá, slnečníky sú na pláži a pri bazéne pre ubytovaných hostí bez poplatku. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok.   

   
Strava
K dispozícii sú 2 reštaurácie, beach bar (za poplatok), pool bar.     
Pre deti
Pre najmenších je pripravený detský bazén, detská postieľka a detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok.      

   
Šport a zábava
Bez poplatku je k dispozícii je vonkajší bazén, bazén „infinity“ s výhľadom na pláž a more, stolný tenis, tenisový kurt. Za poplatok je herňa (biliard, šípky, stolný futbal), osvetlenie tenisového kurtu a vodné športy na pláži. Počas vybraných večerov sa koná cyperský noc, plážová BBQ party alebo vám niektorý večer môže spríjemniť živá hudba.    
Wellness
Bez poplatku je vnútorný bazén, vírivka. Hotel ponúka saunu a masáže za poplatok.   

   
Koncept
Hotel ponúka 3 druhy stravovani: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. Plná penzia je obohatená o obed. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

     
Web
http://www.la-hotel-cyprus.com/en
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.