La Hotel

La Hotel, Cyprus, Severný Cyprus, Kyrenia, 21.6.2018, Raňajky
LM
Termín:
21.6. - 28.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 59695692
460,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: LA HOTEL & RESORT
Kategória hotela: ***+
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 68 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (14 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m    
Popis
Hotel postavený v miestnom stredomorskom štýle, ktorý sa nachádza neďaleko pláže, ponúka svojim hosťom pokojnú a príjemnú dovolenku. Veľký bazén, priestranné terasy plné slnka a pekná súkromná piesočnatá pláž, dotvárajú letnú idylku. Pre aktívnejších hostí, ktorí radi skúmajú históriu a pamiatky sa v neďaleko nachádza historická dedinka Lapta, alebo letovisku Kyrenia s jeho typickým opevnením a menším prístavom. K dispozícii je tiež zmenáreň, trezor na recepcii, wifi pripojenie v lobby zadarmo. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a nákupných možností. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.     

   
Poloha
Hotel sa nachádza v oblasti Alsancak a je približne 11 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom. Nikózijské medzinárodné letisko Ercan je vzdialené asi 45 km.     
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, Wifi a minibarom (za poplatok), setom na prípravu teplých nápojov a kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.   
Pláž
Hotelová piesočnatá pláž sa nachádza asi 150 m od hotela (prechod cez miestnu komunikáciu). Ležadlá, slnečníky sú na pláži a pri bazéne pre ubytovaných hostí bez poplatku. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok.   

   
Strava
K dispozícii sú 2 reštaurácie, beach bar (za poplatok), pool bar.     
Pre deti
Pre najmenších je pripravený detský bazén, detská postieľka a detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok.      

   
Šport a zábava
Bez poplatku je k dispozícii je vonkajší bazén, bazén „infinity“ s výhľadom na pláž a more, stolný tenis, tenisový kurt. Za poplatok je herňa (biliard, šípky, stolný futbal), osvetlenie tenisového kurtu a vodné športy na pláži. Počas vybraných večerov sa koná cyperský noc, plážová BBQ party alebo vám niektorý večer môže spríjemniť živá hudba.    
Wellness
Bez poplatku je vnútorný bazén, vírivka. Hotel ponúka saunu a masáže za poplatok.   

   
Koncept
Hotel ponúka 3 druhy stravovani: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. Plná penzia je obohatená o obed. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

     
Web
http://www.la-hotel-cyprus.com/en

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK